Serwis techniczny

Nasze urządzenia są tak zaprojektowane, aby spełniały swoją funkcję przez długi czas. Jednak, aby tak się mogło stać, kluczowe jest utrzymywanie ich w doskonałym stanie i likwidowanie na bieżąco wszelkich
pojawiających się usterek.
W serwisie Diversey naszym celem jest naprawienie Twojej maszyny za pierwszym razem. Możesz oczekiwać nie tylko, szybkiej i profesjonalnej obsługi, ale także pełnej skuteczności w naprawie Twojego urządzenia.


Nasi technicy należą do najlepiej wyszkolonych i wykwalifikowanych specjalistów w całej branży i wyposażeni są w samochody będące jednocześnie mobilnymi magazynami części zamiennych.

Nasze urządzenia zawierają zaawansowane technologie i wiemy, że mogą zostać łatwo uszkodzone przez źle wyposażony personel, dlatego park naprawczy naszych techników zawiera wysokiej jakości narzędzia i sprzęt diagnostyczny, a procedury naprawcze stale modernizujemy.
Wszyscy inżynierowie serwisu Diversey są przeszkoleni do obsługi zgodnie z najwyższymi standardami technologicznymi i bezpieczeństwa, włączając w to naszą obszerną listę punktów kontrolnych.


W momencie dostarczenia maszyny zapewniamy bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi, a na życzenie klienta przeprowadzamy je podczas każdorazowej wizyty przy urządzeniu. Prowadzimy także szkolenia on-line z udziałem naszego inżyniera – trenera, pokazujące jak poradzić sobie z naprawą urządzeń.
Dysponujemy rozwiązaniami technicznymi, które umożliwiają zdalną pomoc klientowi podczas awarii urządzenia, co pozwala na rozwiązanie problemu nawet w przypadkach, gdy uniemożliwiony jest kontakt osobisty.

Nasza Centrala Serwisu Technicznego do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Mamy aż 30 serwisantów ulokowanych w całej Polsce – znajdziesz nas bez problemu.

Formularz zgłoszenia serwisowego
logo
Zachęcamy do wypełnienia prostego formularza kontaktowego, co przyśpieszy czas weryfikacji i realizacji zgłoszenia. Zapraszamy do kontaktu z nami 7 dni w tygodniu 24h na dobę.
Pozostawione dane potrzebne są nam do przyjęcia i rozpoczęcia realizacji zlecenia serwisowego.

Informacje o urządzeniu

Instrukcja i przykładowe miejsce występowania tabliczki znamionowej:
Zdjęcie nr. 1
Zdjęcie nr. 2
Powód zgłoszenia
Maksymalny rozmiar pliku: 5MB